Меню Затваряне

Нашият екип

Педагогически и административен състав на 93.СУ за учебната 2023/2024 година

Всеотдайни учители и служители
*
Успешно завършили ученици
~
Текущи ученици
*

* Данни към месец септември, 2023 г.

Евдокия Гергова

Директор

Контакти

0889366077​
evdokia.gergova@edu.mon.bg

Мирослава Стоичкова

ЗАМЕСТНИК-ДИРЕКТОР, УЧЕБНА ДЕЙНОСТ

НАЧАЛЕН ЕТАП
Контакти
miroslava.stoichkova@edu.mon.bg

Заместник-директор, учебна дейност

ПРОГИМНАЗИАЛЕН И ГИМНИАЗИАЛЕН ЕТАП
Контакти

инж. Наско Христов

ЗАМЕСТНИК-ДИРЕКТОР, УЧЕБНА ДЕЙНОСТ

ИНОВАЦИИ, ТЕХНОЛОГИИ, ПРОЕКТИ И МЕЖДУНАРОДНА ДЕЙНОСТ
Контакти
nasko.v.hristov@edu.mon.bg
02 / 872 07 60

Емануела Атанасова

заместник-ДИРЕКТОР, АСД

Административно-стопанска дейност
Контакти
emanuela.bo.atanasova@edu.mon.bg
02 / 872 21 20
АДМИНИСТРАЦИЯ​

Татяна Ангелова

Домакин

Контакти
tatyana.ra.angelova@edu.mon.bg

Анета Георгиева

ЗАС

Контакти
aneta.a.georgieva@edu.mon.bg
02 / 872 21 20

Магдалена Лазарова

Счетоводител

Контакти
magdalena.lazarova@ edu.mon.bg
Начален етап

Емилия Цолова

Начален учител

класен ръководител на 1 а клас

Радка Попиванова

Старши начален учител

класен ръководител на 1 б клас

Георгена Костова

начален учител

класен ръководител на 1 в клас

Красимира Алексиева

Старши начален учител

класен ръководител на 2 а клас

Мирослава Стоичкова

начален учител

класен ръководител на 2 б клас

Йоана Турлакова

Начален учител

класен ръководител на 2 в клас*

Димитър Гевренов

начален учител

класен ръководител на 2 в клас

Елена Пенкова

Старши начален учител

класен ръководител на 3 a клас

Жана Стоянова

Старши начален учител

класен ръководител на 3 б клас

Дарина Бакърджиева

начален учител

класен ръководител на 4 а клас

Светла Каравасилева

начален учител

класен ръководител на 4 б клас

Диляна Дилова

логопед

Андреана Андреева

психолог

Цветана Попова

Ресурсен учител

ЦДО

Адриана Кръстева

Учител, ЦДО

1 А КЛАС

Валерия Николаева

Учител, ЦДО

1 Б КЛАС

Магдалина Киликчийска

Учител, ЦДО

1 В КЛАС

Габриела Иларионова

Учител, ЦДО

2 А КЛАС

Антоанета Тасева

Учител, ЦДО

2 Б КЛАС

Даниела Атанасова

Учител, ЦДО

2 В КЛАС

Диана Ценова

Старши учител, ЦДО

3 А КЛАС

Рада Бостанджиева

Старши учител, ЦДО

3 Б КЛАС

Иванина Илиева

Учител, ЦДО

4 КЛАС
Прогимназиален и гимназиален етап

Веска Йолдова

Старши учител по български език и литература

Моника Вълчева

Учител по Български език и литература

Димитър Кацаров

Учител по български език и литература

Маргарита Борисова

Учител по Български език и литература

Боян Бойчев

Старши учител по руски език

Радослава Денчева

Старши учител по руски език

Севда Михова

Учител по руски език

Дамяна Георгиева

Учител по английски език

Паула-Анастасия Сбиркова

учител по английски език

Десислава Стефанова

Ресурсен учител

Александър Стилиянов

учител по английски език

Петя
Петрова

Старши учител по английски език

Илияна Илиева-Везирска

Старши учител по математика

Димитър Мустакерски

Старши Учител по математика

Мирослава Савова

Старши учител по физика и астрономия, математика

инж. Къдрие Чолакова

учител, компютърно моделиране и информационни технологии

Петър Георгиев

старши учител, компютърно моделиране и информационни технологии

Боряна Гълъбова

Старши учител, история и цивилизация

Величка Михайлова

учител, компютърно моделиране и информационни технологии

Ваня Недялкова

учител, компютърно моделиране и информационни технологии

Зоя Доленска

Старши учител, история и цивилизация

Иван Иванов

учител, география и икономика

Нако Иванов

учител, география и икономика и история и цивилизации

Маргарита Гаврилова

учител, философски цикъл

Румяна Попова

старши Учител, Химия и опазване на околната среда

Надка Филипова

старши учител, биология и ЗО и Химия и ООС

Дочка Певлева

Учител, Изобразително изкуство и технологии предприемачество

Надежда Йотова

психолог

Кирил Николов

Учител, музика

Вежен Неделчев

Старши учител, физическа култура и спорт

Антоанета Гетова

Старши учител, физическа култура и спорт

Мария Василева

Учител, физическа култура и спорт

Станимир Минчев

учител, физическа култура и спорт

Преслава Генчева

учител, физическа култура и спорт

Иван Савов

учител, криминология и криминалистика

д-р Искра Милева

учител, журналистика и философия

Ясен Вакашински

Учител, журналистика

Продуцент новини и информация в радио Алма Матер
ДРУГ ПЕРСОНАЛ

Юлия Атанасова

Медицинска сестра

С академичната си подготовка и със своя професионализъм преподавателите на 93. СУ са личности с нестандартно мислене и силна гражданска позиция!

Последна промяна 09.09.2022г.